Aktywne filtry

Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas produkty nigdy nie zawiodły Państwa oczekiwań nawet w obliczu najodważniejszych projektów. Nie inaczej jest z naszymi papierami, wiemy, że są wykorzystywane nie tylko do tradycyjnego pakowania prezentów, często stają się częścią niezwykłych aranżacji, stanowią nie mniej ważny dodatek we florystycznych kompozycjach oraz pomagają Państwu powoływać do życia oryginalne projekty przestrzenne. Dlatego każdy z nich posiada karbowaną strukturę, dzięki której długo utrzymuje nadany mu kształt, każdy jest również wodoodporny dzięki czemu staje się idealnym towarzyszem dla żywych roślin w Państwa pracach. Staramy się by wielość kolorów oraz zróżnicowanie wzorów, które zdobią nasz papier zapewniały możliwość jak najdokładniejszego doboru produktu w zależności od indywidualnych potrzeb. Mamy nadzieję, że dzięki temu odnajdą Państwo wiele radości w:

  • Wykonywanych ręcznie elementach wystroju wnętrz takich jak np. obrazy, girlandy lub modele przestrzenne.
  • Tworzeniu bukietów z żywych kwiatów dla których papier będzie doskonałym dodatkiem, podkreślającym jego indywidualny i wyjątkowy charakter.
  • Pakowaniu prezentów na każdą okazję, ponieważ mimo upływu lat papier jest dalej niezrównanym materiałem w tej dziedzinie.
  • Tworzeniu prac z dziedzin m.in. scrabookingu.
  • Ręcznym tworzeniu zaproszeń, kartek oraz biletów, które dodadzą odpowiedniego charakteru wybranym okolicznościom.
  • Kreatywnym rozwijaniu plastycznych zdolności u dzieci.
  • Tworzeniu spersonalizowanych okładek książek, zeszytów lub notatników.

.

Zapraszamy do świata, gdzie kreatywność spotyka jakość. Daj się zaskoczyć mnogością kolorów, oryginalnymi wzorami i nieskończonymi możliwościami. Papier ozdobny dostępny w naszej ofercie to produkt nie tylko do pakowania prezentów. Wypróbuj go przy tworzeniu bukietów, pracach scrapbookingu, a nawet podczas zabawy z dziećmi. Odkryj jego wszechstronne właściwości i sprawdź, na jak wiele sposobów możesz go wykorzystać.

Papier ozdobny - solidny i trwały

Papiery ozdobne w naszej ofercie łączą w sobie jakość i estetykę. Każdy z nich jest wodoodporny, a do tego posiada unikalną, karbonową strukturę. To właśnie ona dodaje im elegancji, ale również pozwala utrzymać ich kształt na dłużej.

Tym samym idealnie sprawdzają się one jako papiery do kwiatów i nie tylko. Prezenty, bukiety, a może scrapbooking? Niezależnie od tego, czym się zajmujesz, jednego jesteśmy pewni - nasz papier ozdobny podoła temu wyzwaniu! Możesz go kleić, gnieść i zaginać. Wybierz odpowiedni wzór oraz kolor, my zajmiemy się resztą.

Papier dekoracyjny - pełen wachlarz wzorów i kolorów

Z czym kojarzy Ci się papier dekoracyjny? Dla nas jest to eksplozja barw i motywów. Od subtelnych pasteli, poprzez żywe kolory, po niebanalne wzory - każdy znajdzie coś dla siebie. Te wspaniałe dodatki wzbogacą Twój projekt i mogą zainspirować Cię do dalszej twórczości.

W Plastiflora znajdziesz papier ozdobny jednokolorowy, świąteczny, metalizowany, foliowany, a także w przeróżne wzory. Z łatwością zatem dobierzesz go do każdej okoliczności. 

Papier do kwiatów - idealny do Twoich florystycznych kompozycji

Tworzysz bukiety z żywych kwiatów? Prowadzisz swoją kwiaciarnię? A może florystyka to Twoje największe hobby? Nasz papier do kwiatów nada Twoim kompozycjom wyjątkowego charakteru. Podkreśli piękno Twoich bukietów i z pewnością zachwyci każdego obdarowanego.

Wodoodporność oraz solidność papieru sprawiają, że możesz go bez obaw stosować do kwiatów, nie martwiąc się o zniszczenie lub deformację. Wykorzystaj go do tworzenia niebanalnych dekoracji i niezapomnianych kompozycji, które ucieszą każdego, kto je dostanie.

Czerp inspirację i twórz

Zainspiruj się. Wykorzystaj nasze papiery ozdobne do tworzenia DIY, elementów wystroju wnętrz, pakowania prezentów, zaproszeń, biletów czy kartek z życzeniami. Produkty z naszej oferty pozwalają również na tworzenie personalizowanych okładek książek, zeszytów i notatników. Ich właściwości sprawiają, że mają nieograniczone zastosowanie. Jedyną granicą jest Twoja wyobraźnia.

Użyj papieru dekoracyjnego do rozwijania umiejętności plastycznych dzieci. Ręcznie robione kartki, proste dekoracje, a nawet oryginalne obrazy - zaskoczy Cię liczba możliwości wykorzystania naszych produktów. Sięgnij po nie jako okazję do spędzenia wartościowego czasu, nauki nowych umiejętności oraz zabawy. 

Papiery ozdobne w Plastiflora

Sięgnij po papiery dekoracyjne, aby stworzyć coś niepowtarzalnego. Od ręcznego tworzenia kartek, pakowania kwiatów, do rozwijania zdolności plastycznych u dzieci - nasze papiery ozdobne mają wiele zastosowań. Przekonaj się o tym samemu i zamów na Plastiflora.