Wstążki taśmy siatkowej

Aktywne filtry

Jak dodać bukietom lekkości? Mamy na to sposób! Użycie naszej wstążki siatki to prosty przepis na podkreślenie powabu i gracji Twoich kompozycji. Duże, ażurowe oczka naszych tasiemek dodadzą Twoim pracom oddechu i na pewno ich nie przytłoczą. Jako producent wstążek ozdobnych z wieloletnim stażem zapewniamy materiały słynące z wytrzymałości, pięknej, przemyślanej kolorystyki odpowiadającej najświeższym trendom i doskonałej jakości.

Na naszej stronie znajdziesz miękkie tasiemki, których przyjemny w dotyku materiał pozwala na swobodne wiązanie pięknych kokard i okazy sztywniejsze, które doskonale nadają się do kompozycji umieszczanych na świeżym powietrzu. Wśród naszych siatkowych bestsellerów jest także i ona – uwielbiana przez Was wstążka kabaretka, która pozwala się dowolnie formować!

To doskonałe rozwiązanie do wszelkiego rodzaju kwietnych instalacji, stając się ich dodatkiem lub fundamentem. Przy odrobinie cierpliwości można zmienić je w olśniewające dekoracje wnętrz i stołów. W zależności od wybranego modelu mogą stać się także eleganckimi świątecznymi ozdobami.