• Wstążka pusty środek (224012)

Wstążka pusty środek (224012)

6,75 zł
Indeks 224012 .M.04/10 30-00-00
Kolory 30-Niebieski
Ilość

help_outlineZapytaj o produkt i dostępność
Wstążka pusty środek (224012)

Wstążka pusty środek (224012)

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Wstążka żyłkowa z ozdobnym brzegiem.

Wymiary: 4cm/10m

Ciasno nawinięte na szpulkę, tkane, drukowane czy stemplowane. Każda z nich od początku otoczona jest wyjątkową troską i uwagą. Dobrze wiemy, że liczy się w nich każdy szczegół, bo niejednokrotnie towarzyszą Wam w niezwykle ważnych życiowych sytuacjach. Dlatego staramy się, by w idealnych proporcjach łączyły w sobie piękno z wytrzymałością. Mogą stać się elementem delikatnie podkreślającym charakter podarunku, kolorowym dodatkiem do bukietu lub sercem instalacji przestrzennej. W ich wykorzystaniu ogranicza Cię tylko wyobraźnia.

Wyprodukowano w Polsce.

WAŻNE: W rzeczywistości kolor produktu może nieco odbiegać od tego prezentowanego na zdjęciu.

Jak dodać bukietom lekkości? Mamy na to sposób! Użycie naszej wstążki siatki to prosty przepis na podkreślenie powabu i gracji Twoich kompozycji. Duże, ażurowe oczka naszych tasiemek dodadzą Twoim pracom oddechu i na pewno ich nie przytłoczą. Jako producent wstążek ozdobnych z wieloletnim stażem zapewniamy materiały słynące z wytrzymałości, pięknej, przemyślanej kolorystyki odpowiadającej najświeższym trendom i doskonałej jakości.

Na naszej stronie znajdziesz miękkie tasiemki, których przyjemny w dotyku materiał pozwala na swobodne wiązanie pięknych kokard i okazy sztywniejsze, które doskonale nadają się do kompozycji umieszczanych na świeżym powietrzu. Wśród naszych siatkowych bestsellerów jest także i ona – uwielbiana przez Was wstążka kabaretka, która pozwala się dowolnie formować!