Jednolite wstążki tkane

Aktywne filtry

Gładkie wstążki ozdobne to dodatek, który docenią nie tylko minimaliści! Wysokiej jakości taśmy florystyczne bez wzoru są maksymalnie elegancką i uniwersalną ozdobą, która stanie na wysokości każdego kreatywnego zadania. Nie tylko subtelnie upiększą tworzone przez Ciebie bukiety, lecz również z łatwością dogadają się z innymi materiałami zdobiącymi kompozycje.
Jako producent artykułów florystycznych
z 50-letnim doświadczeniem, do tworzenia materiałów podchodzimy z finezją i – co ważniejsze – niegasnącym uwielbieniem dla wysokiej jakości. Wszystkie wstążki do bukietów tkamy na naszych krosnach w podłódzkim Zgierzu, dzięki czemu możemy bacznie czuwać nad każdym etapem ich produkcji.

Wśród szerokiej gamy naszych jednolitych tasiemek znajdziesz materiały połyskujące i utrzymane w idealnym macie, a także modele wykonane w 100% z wysokiej jakości bawełny. Łączy je świetna jakość wyczuwalna pod palcami, dopracowane wzornictwo i kolorystyka odpowiadająca najświeższym trendom.
Wybierając
wstążki do kwiatów z tej kategorii, nie będziesz musiał/a długo główkować, czy śpiewająco wpiszą się w Twój bukiet. Wybierz idealny kolor tasiemki, wpleć ją w swój bukiet i pozwól jej zachwycić Twoich klientów! :-)