Wstążki tkane do chrztu

Aktywne filtry

To oferta delikatnych i eleganckich tasiemek, które dodadzą migotliwego blasku temu niezwykłemu dniu. Bo przecież każdy rodzic chce, by ta pierwsza z najważniejszych uroczystości w życiu ich dziecka była idealna. Dlatego staramy się aby wstążki z tej kategorii doskonale nadawały się do tworzenia uroczych dekoracji stołów oraz przystrojenia kościoła. Mogą z nich Państwo stworzyć także własnoręcznie wykonane ozdoby zaproszeń, które podkreślą wyjątkowość tego dnia.

Nasze wstążki okazjonalne to niewielkie ozdoby z potężnym potencjałem twórczym, który z powodzeniem wykorzystają każde zdolne (a nawet dwie lewe) ręce :). Na tej stronie, oprócz szerokiej gamy uniwersalnych dodatków, znajdziesz również na wskroś subtelne tasiemki, które mogą zostać wykorzystane do ozdobienia bukietów, prezentów czy kościoła. Każda z nich odnajdzie się również w roli wstążki do zaproszeń na chrzest i komunię.
Z ich drobną pomocą z łatwością stworzysz piękne dekoracje, które przyciągną spojrzenia gości i wyczarują odświętną aurę wydarzenia.