Plastiflora

Ponad 40 lat doświadczenia.
Eksport do ponad 20 krajów świata.
7 tys. m2 przestrzeni produkcyjnej.
Ponad 6 tys. produktów.
15 kategorii produktowych.

PLASTIFLORA to firma, która powstała w 1974 roku dzięki niezwykłej pasji i wrażliwości na piękno. Od tego czasu stale się rozwija, kładąc nacisk na doskonalenie procesów produkcyjnych i oryginalność wykorzystywanego wzornictwa. Łączy najwyższą jakość z najnowszymi trendami dekoratorskimi. Dzięki połączeniu nowoczesnej technologi z unikatową produkcją, wynikającą z przedłużenia tradycji łódzkiego włókiennictwa, należy do czołowych producentów artykułów florystycznych w Europie. Dotychczasowa umiejętność wizualnej prezentacji marki podczas prestiżowych targów zaowocowała licznymi nagrodami. Jednak głównym celem firmy, pomimo upływu lat pozostaje chęć bycia partnerem w dekoratorskiej codzienności miłośników florystyki i dekoratorstwa.

Jesteśmy hurtownią florystyczną, a zarazem polskim producentem artykułów dekoracyjnych z 50-letnim doświadczeniem w tworzeniu materiałów ozdobnych. Wszystkie dodatki florystyczne tworzymy w podłódzkim Zgierzu, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad każdym etapem produkcji i jesteśmy w stanie bacznie czuwać nad jakością oferowanych przez nas artykułów. Na naszych półkach znajdziesz papiery do pakowania prezentów, wstążki do bukietów i wieńców, folie ozdobne, rafie florystyczne, juty, sieci, tkaniny dekoracyjne oraz wiele innych materiałów, które doskonale wiedzą, jak pięknie ozdobić bukiet i jak zapakować prezent, by przyciągał pełne zachwytu spojrzenia.

Nasza hurtownia artykułów florystycznych oferuje także wyselekcjonowane dodatki do domu, które upiększą Twoje mieszkanie i dodadzą mu designerskiego sznytu. Gdzie nas znajdziesz? Nasza hurtownia florystyczna znajduje się w podłódzkim Zgierzu przy ul. Sienkiewicza 10. Zapraszamy wszystkich miłośników dopracowanych detali i dobrego wzornictwa!

Nagrody i wyróżnienia

W latach 2015 i 2016 nasze produkty zdobyły uznanie komisji i trafiły do prestiżowej sekcji trendów na międzynarodowych targach Christmasworld oraz Paperworld, w których uczestniczymy jako wystawca od 2003 roku.

Od 2013 roku jesteśmy także stałym wystawcą podczas najważniejszych w Polsce branżowych targów produktów świątecznych i okazjonalnych SPECIAL DAYS. Podczas których trzykrotnie, w latach 2015, 2016 i 2018, zdobyliśmy nagrodę ACANTHUS AUREUS.

Nasze starania zostały także uhonorowane nagrodą ZŁOTY WAWRZYN za najatrakcyjniejsze stoisko na 25. Międzynarodowej wystawie "Zieleń to Życie" w 2017.