Plastiflora

Ponad 40 lat doświadczenia.
Eksport do ponad 20 krajów świata.
7 tys. m2 przestrzeni produkcyjnej.
Ponad 6 tys. produktów.
15 kategorii produktowych.

PLASTIFLORA to firma, która powstała w 1974 roku dzięki niezwykłej pasji i wrażliwości na piękno. Od tego czasu stale się rozwija, kładąc nacisk na doskonalenie procesów produkcyjnych i oryginalność wykorzystywanego wzornictwa. Łączy najwyższą jakość z najnowszymi trendami dekoratorskimi. Dzięki połączeniu nowoczesnej technologi z unikatową produkcją, wynikającą z przedłużenia tradycji łódzkiego włókiennictwa, należy do czołowych producentów artykułów florystycznych w Europie. Dotychczasowa umiejętność wizualnej prezentacji marki podczas prestiżowych targów zaowocowała licznymi nagrodami. Jednak głównym celem firmy, pomimo upływu lat pozostaje chęć bycia partnerem w dekoratorskiej codzienności miłośników florystyki i dekoratorstwa.

Nagrody i wyróżnienia

W latach 2015 i 2016 nasze produkty zdobyły uznanie komisji i trafiły do prestiżowej sekcji trendów na międzynarodowych targach Christmasworld oraz Paperworld, w których uczestniczymy jako wystawca od 2003 roku.

Od 2013 roku jesteśmy także stałym wystawcą podczas najważniejszych w Polsce branżowych targów produktów świątecznych i okazjonalnych SPECIAL DAYS. Podczas których trzykrotnie, w latach 2015, 2016 i 2018, zdobyliśmy nagrodę ACANTHUS AUREUS.

Nasze starania zostały także uhonorowane nagrodą ZŁOTY WAWRZYN za najatrakcyjniejsze stoisko na 25. Międzynarodowej wystawie "Zieleń to Życie" w 2017.