Sizofiber

Aktywne filtry

Pod tą tajemniczą nazwą kryje się materiał dekoracyjny złożony z nieregularnie przeplatających się i dokładnie sprasowanych ze sobą nitek. Całość przywodzi na myśl fantazyjnie utkaną pajęczynę nadającą sznytu wszelkim kompozycjom florystycznym i aranżacjom.

Sizofiber zagra pierwsze skrzypce na stole podczas mniejszych i większych uroczystości, pięknie komponując się z obrusem na zasadzie kontrastu. Co powiesz na biel i złoto? :)

Z pewnych źródeł wiemy także, że świetnie odnajduje się roli szarf i wyszukanych kokard zdobiących oparcia krzeseł.

Dzięki swojej lekkiej, prześwitującej i elastycznej strukturze materiał stał się podstawowym elementem dekoracyjnym wnętrz sal weselnych i kościołów – do tego celu, oprócz standardowej bieli i ecru, polecamy także srebro i stare złoto.

Miłośnicy florystyki chętnie korzystają z niego podczas wykańczania bukietów, tworzenia kryz, podkładów oraz wianków. Niezwykła, delikatna forma chętnie wykorzystywana jest także do artystycznego pakowania prezentów, ozdabiania butelek i tworzenia w technice decoupage.

Choć materiał z powodzeniem broni się sam, dla uzyskania spektakularnych efektów warto eksperymentować – nas oczarował w duecie z gładkim papierem.