Kursy

Aktywne filtry

Do kogo kierowane są kursy?

Do wszystkich miłośników piękna, którzy chcieliby pozyskać lub poszerzyć swoją wiedzę z zakresu dekorowania (a nie układania) bukietów i pakowania prezentów.

Do florystów z dłuższym stażem i raczkujących estetów chcących maksymalnie efektywnie i efektownie pracować z naszymi materiałami. Dzięki zróżnicowanemu poziomowi trudności naszych instruktaży każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Do osób, które chciałyby wydostać się z twórczego dołka i szukają przyjemnych sposobów na pobudzenie swojej kreatywności.

45 lat temu spod prężnie działającej maszyny, przy akompaniamencie rozemocjonowanych głosów i spojrzeń rytmicznie przesuwających się wraz z ruchem nitek, wyszedł nasz pierwszy produkt – ot, zwykły sznurek. Jego nitka doprowadziła nas do kłębka olbrzymich możliwości! Dziś tworzymy wszelkie możliwe materiały ozdobne wykorzystywane we florystyce, dekoratorstwie, scenografii i aranżacji wnętrz. Niezmiennie bacznie czuwamy nad ich jakością i wzornictwem, co niejednokrotnie zostało docenione na międzynarodowych targach Christmasworld i Paperworld we Frankfurcie. Zależy nam na przedłużeniu tradycji łódzkiego włókiennictwa i pozostaniu godnym kompanem w codziennych wyzwaniach wszystkich miłośników designu.