• Wstążka koronkowa Rimini biały 2,5cm/10m (224166)

Wstążka koronkowa Rimini biały 2,5cm/10m (224166)

7,80 zł
Indeks 224166 M.2.5/10 01-00-00
Kolory 01-Biały
Ilość

help_outlineZapytaj o produkt i dostępność
Wstążka koronkowa Rimini biały 2,5cm/10m (224166)

Wstążka koronkowa Rimini biały 2,5cm/10m (224166)

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Tkana koronkowa wstążka.

Wymiary: 2,5cm/10m

Ciasno nawinięte na szpulkę, tkane, drukowane czy stemplowane. Każda z nich od początku otoczona jest wyjątkową troską i uwagą. Dobrze wiemy, że liczy się w nich każdy szczegół, bo niejednokrotnie towarzyszą Wam w niezwykle ważnych życiowych sytuacjach. Dlatego staramy się, by w idealnych proporcjach łączyły w sobie piękno z wytrzymałością. Mogą stać się elementem delikatnie podkreślającym charakter podarunku, kolorowym dodatkiem do bukietu lub sercem instalacji przestrzennej. W ich wykorzystaniu ogranicza Cię tylko wyobraźnia.

Wyprodukowano w Polsce.

Ważne: W rzeczywistości kolor produktu może nieco odbiegać od tego prezentowanego na zdjęciu.

Wstążki ażurowe to wierne kompanki kompozycji kwiatowych, ręcznie pakowanych prezentów i pięknie udekorowanych stołów.
Wyróżniają się subtelną urodą, miękkością, którą pokochają Twoje palce, a także leciutką, ażurową konstrukcją stworzoną na naszych łódzkich krosnach.
Wstążki koronkowe lubią towarzystwo gładkich taśm ozdobnych, które stanowią dla nich piękne i nieprzytłaczające tło… ale nie mają nic przeciwko nawiązywaniu niespodziewanych, materiałowych znajomości!
W zależności od tego, po jaki kolor sięgniesz, mogą stanowić piękne uzupełnienie bukietów ślubnych i komunijnych, pełnych wdzięku kompozycji wiosennych, a także wszelkich prac utrzymanych w stylu rustykalnym i boho.
Jako polski producent wstążek ozdobnych z 50-letnim już doświadczeniem, tworzymy materiały z pieczołowitą dbałością o każdy detal i poszanowaniem wysokiej jakości. Wszystkie wstążki tkamy w Zgierzu na krosnach pamiętających drugą połowę ubiegłego wieku, każdy wzór ustawiając na nich własnoręcznie!
Choć taki proces jest wyjątkowo pracochłonny, a sędziwe maszyny bywają naprawdę kapryśne, wciąż z podziwem obserwujemy, jak pięknie radzą sobie z zaplataniem misternych wzorów i z miejsca wybaczamy im wszelkie chimery! ;-)
Zapraszamy do przeglądu!