• Papier gazeta  (138000)
  • Papier gazeta  (138000)

Papier gazeta (138000)

17,99 zł
Indeks 138000 - 50/10 56-0A-45
Kolory 45-Czarny
56-Miętowy
Ilość

help_outlineZapytaj o produkt i dostępność
Papier gazeta  (138000)

Papier gazeta (138000)

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Nasz nowy papier-gazeta to model inspirowany topowymi magazynami. W mgnieniu oka doda kwiatom paryskiego sznytu i nonszalancji, czarując oczy wyśmienitym designem i minimalizmem w najlepszym wydaniu. Papier został wyprodukowany niekonwencjonalną, nieznaną Wam dotąd metodą, która umożliwiła nam precyzyjne przeniesienie wzoru, w tym zdjęć, na podkład. Ten model jest wodoodporny, ma idealnie gładką powierzchnię, bezbłędną jakość i ciekawą historię ;). Na naszych półkach znajdziecie go w trzech wersjach kolorystycznych: miętowej, białej i różowej. A skoro o mięcie mowa… poznajcie również nasze nowe tkane tasiemki w smakowitych odcieniach matcha latte, wanilii i kremu malinowego – piękne, subtelne i na wskroś wiosenne!

Papier ozdobny przeznaczony jest do wszelkich kreatywnych zastosowań. Stanowi świetne uzupełnienie kompozycji florystycznych, umożliwia zapakowanie prezentu w sposób dostosowany do okazji i pozwala na tworzenie niebanalnych dekoracji. Przydatny także w scrapbookingu.

Papier wzór, papier do pakowania prezentu, papier do pakowania bukietu, papier ozdobny, papier do pakowania kwiatów, papier wodoodporny, papier dekoracyjny