• -25%
  • Papier metalizowany kropki biało/złoty 50cm/5m (190008)

Papier metalizowany kropki biało/złoty 50cm/5m (190008)

20,70 zł
15,52 zł Zniżka 25%
Indeks 190008 50/5 01-42-00
Ilość

help_outlineZapytaj o produkt i dostępność
Papier metalizowany kropki biało/złoty 50cm/5m (190008)

Papier metalizowany kropki biało/złoty 50cm/5m (190008)

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Papier metalizowany o strukturze gładkiej. 

Wymiary: 50cm/10m

Niby niepozorny, skrępowany na rolce, ale nie wierzcie pozorom. On lubi być cięty, szarpany, darty, gnieciony lub klejony. Nie boi się nawet wody! Jego przeznaczeniem jest sprawianie ogromnej radości. Rozwinięty na stole staje się bieżnikiem, otulając kwiaty podkreśla ich piękno, okrywając prezent oczaruje każdego obdarowanego. Daj mu nowe, kreatywne życie.

Wyprodukowano w Polsce.
Ważne: W rzeczywistości kolor produktu może nieco odbiegać od tego prezentowanego na zdjęciu.

Wśród szerokiej gamy naszych papierów ozdobnych nie mogło zabraknąć modeli ze świątecznym nadrukiem! Co roku, tworząc nowe kolekcje świąteczne, dajemy upust swoim fantazjom i pozwalamy sobie na odrobinę ekstrawagancji. Wierzymy, że papiery świąteczne powinny wprawiać w doskonały nastrój i od pierwszego spojrzenia budzić zachwyt, w końcu Gwiazdka to prawdziwie magiczny czas w roku!
Ale dobry design to nie wszystko, dlatego tworzone przez nas papiery do pakowania prezentów mają równie dużo do zaoferowania w kwestii jakości.
Czym się wyróżniają?
Wysoką gramaturą, imponującą wytrzymałością i wodoodporną powierzchnią, która umożliwi Mikołajowi dostarczenie prezentów bez szwanku nawet w srogą zawieruchę! Wśród naszych papierów dekoracyjnych znajdziesz modele o idealnie gładkiej oraz delikatnie karbowanej powierzchni – oba rodzaje doskonale nadadzą się do pięknego pakowania bukietów i prezentów, klimatycznego ozdabiania wnętrz oraz tworzenia dekoracji świątecznych, które ucieszą oczy i rozgrzeją serca domowników!