• Sznurek dekoracyjny skręt miętowy 5m (261019)

Sznurek dekoracyjny skręt miętowy 5m (261019)

5,48 zł
Indeks 261019 .M.00/5M 96-00-00
Kolory 96-Jasna mięta
Ilość

help_outlineZapytaj o produkt i dostępność
Sznurek dekoracyjny skręt miętowy 5m (261019)

Sznurek dekoracyjny skręt miętowy 5m (261019)

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Wymiary : 00/5m

Ciasno nawinięte na szpulkę, od początku otoczone wyjątkową troską i uwagą. Dobrze wiemy, że liczy się w nich każdy szczegół, bo niejednokrotnie towarzyszą Wam w niezwykle ważnych życiowych sytuacjach. Dlatego staramy się, by w idealnych proporcjach łączyły w sobie piękno z wytrzymałością. Mogą stać się elementem delikatnie podkreślającym charakter podarunku, kolorowym dodatkiem do bukietu lub sercem instalacji przestrzennej. W ich wykorzystaniu ogranicza Cię tylko wyobraźnia.

Wyprodukowano w Polsce.
Ważne: W rzeczywistości kolor produktu może nieco odbiegać od tego prezentowanego na zdjęciu.

Sznurek ozdobny to mały i niepozorny dodatek, do którego czujemy ogromny sentyment – nie bez powodu! To właśnie od niego zaczęła się nasza, trwająca już niemal pięćdziesiąt lat, przygoda ze światem florystyki i dekoratorstwa. Dziś na naszych półkach znajdziecie sznurki dekoracyjne jutowe i papierowe, połyskujące modele o pokaźnym splocie czy sznurki metalizowane bądź opalizowane, które wprowadzają odświętny blichtr wszędzie, gdzie się pojawią.

Pomysłów na kreatywne zastosowanie sznurka mamy mnóstwo! Świetnie sprawdzi się do ozdobienia rączki bukietu, zapakowania niewielkiego prezentu, upiększenia stołu i kieszonki na sztućce, a także uatrakcyjnienia wysłużonych już donic (w tym przypadku koniecznie zerknij na nasze juty, które tworzą ze sznurkiem duet idealny!). Modele o matowym wykończeniu dodadzą kompozycjom nonszalanckiego looku, a okazy połyskujące pomogą Ci wyczarować przyciągające wzrok ozdoby w duchu glamour.