• -15%
Wstążka tkana świąteczna
  • Wstążka tkana świąteczna

Wstążka Blask (224133)

6,30 zł
5,36 zł Zniżka 15%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 7,75 zł
Indeks 224133 .Z.04/10 18-18-00
Data dostępności: 2020-12-01
Kolory 18-Czerwony
Ilość

help_outlineZapytaj o produkt i dostępność
Wstążka Blask (224133)

Wstążka Blask (224133)

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Tkana szeroka wstążka.

Wymiary: 4cm/10m

Ciasno nawinięte na szpulkę, tkane, drukowane czy stemplowane. Każda z nich od początku otoczona jest wyjątkową troską i uwagą. Dobrze wiemy, że liczy się w nich każdy szczegół, bo niejednokrotnie towarzyszą Wam w niezwykle ważnych życiowych sytuacjach. Dlatego staramy się, by w idealnych proporcjach łączyły w sobie piękno z wytrzymałością. Mogą stać się elementem delikatnie podkreślającym charakter podarunku, kolorowym dodatkiem do bukietu lub sercem instalacji przestrzennej. W ich wykorzystaniu ogranicza Cię tylko wyobraźnia.

Wyprodukowano w Polsce.

Ważne: W rzeczywistości kolor produktu może nieco odbiegać od tego prezentowanego na zdjęciu.

Jak dodać bukietom lekkości? Mamy na to sposób! Użycie naszej wstążki siatki to prosty przepis na podkreślenie powabu i gracji Twoich kompozycji. Duże, ażurowe oczka naszych tasiemek dodadzą Twoim pracom oddechu i na pewno ich nie przytłoczą. Jako producent wstążek ozdobnych z wieloletnim stażem zapewniamy materiały słynące z wytrzymałości, pięknej, przemyślanej kolorystyki odpowiadającej najświeższym trendom i doskonałej jakości.

Na naszej stronie znajdziesz miękkie tasiemki, których przyjemny w dotyku materiał pozwala na swobodne wiązanie pięknych kokard i okazy sztywniejsze, które doskonale nadają się do kompozycji umieszczanych na świeżym powietrzu. Wśród naszych siatkowych bestsellerów jest także i ona – uwielbiana przez Was wstążka kabaretka, która pozwala się dowolnie formować!