• Wstążka Toile de Jouy oliwka/biały 3,8cm/10m  (225558)

Wstążka Toile de Jouy oliwka/biały 3,8cm/10m (225558)

11,85 zł
Indeks 225558 .M3,8/10M 01-31-00
Kolory 01-Biały
31-Ciemna oliwka
Ilość

help_outlineZapytaj o produkt i dostępność
Wstążka Toile de Jouy oliwka/biały 3,8cm/10m  (225558)

Wstążka Toile de Jouy oliwka/biały 3,8cm/10m (225558)

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Tkana wstążka.

Wymiary: 3,8cm/10m

Ciasno nawinięte na szpulkę, tkane, drukowane czy stemplowane. Każda z nich od początku otoczona jest wyjątkową troską i uwagą. Dobrze wiemy, że liczy się w nich każdy szczegół, bo niejednokrotnie towarzyszą Wam w niezwykle ważnych życiowych sytuacjach. Dlatego staramy się, by w idealnych proporcjach łączyły w sobie piękno z wytrzymałością. Mogą stać się elementem delikatnie podkreślającym charakter podarunku, kolorowym dodatkiem do bukietu lub sercem instalacji przestrzennej. W ich wykorzystaniu ogranicza Cię tylko wyobraźnia.

Wyprodukowano w Polsce.

WAŻNE: W rzeczywistości kolor produktu może nieco odbiegać od tego prezentowanego na zdjęciu.

Czy kojarzycie tkaninę Toile de Jouy (czyt. tłal de żłi), usianą sielankowymi scenkami rodzajowymi, która od XVIII wieku kradnie serca estetów?

To właśnie ona zainspirowała nas do stworzenia wstążek i papierów wchodzących w skład kolekcji zimowej 2023/2024!

Motyw Toile de Jouy powstał w głowie farbiarza spod Wersalu – C.P. Oberkampfa. Podobno główną inspiracją do jego powstania były zabawy odbywające się na dworze Marii Antoniny, które Oberkampf przemienił w wizualną opowieść o epoce.

Francuskie pejzaże, pikniki, polowania, schadzki zakochanych i skradzione buziaki – to zaledwie namiastka tego, co można było na nich zobaczyć!

Nasza nowość we francuskim stylu zachwyca oszczędną, lecz bardzo dobrze przemyślaną kolorystyką, która doskonale koresponduje z pełnym przepychu wzornictwem. Nowy print przenieśliśmy na  tkane wstążki i karbowane papiery, ograniczając się jedynie do trzech kolorów idealnie wpisujących się w klimat Toile de Jouy.

Mamy nadzieję, że nowa kolekcja zostanie przez Was ciepło przyjęta!