Pasja, mnogość inspiracji, zaangażowanie, oddanie, wrażliwość na potrzeby konsumenta, to tylko niektóre z cech, które przyczyniły się do rozwoju firm Plastiflora i Florima. Już od ponad trzydziestu lat staramy się dostarczać Państwu artykuły florystyczne zawdzieczające swej jakości, ale również niepowtarzalności, uznanie klientów z całego świata. Bogaty asortyment, w skład którego wchodzą między innymi wstążki, papiery ozdobne, fizeliny czy tkaniny sprawił, iż staliśmy się ich największym producentem w Europie. Ze względu na różnorodność, ale również unikalności zaprojektowanych przez nas materiałów, każdy ze wzorów jest zastrzeżony i absolutnie niepowtarzalny. Zapewniamy Państwu ograniczoną jedynie wyobraźnią możliwość tworzenia własnych dzieł sztuki. Mnogość kolorów i projektów zadowoli nawet najbardziej wymagających miłośników świata designu. Mamy nadzieję, iż firmy Plastiflora i Florima staną się dla Państwa towarzyszami dekoratorskiej codzienności.


CZEMU WYBRAĆ NAS?


AKTUALNE TRENDY


Pragnienie deskonalenia się i rozwoju podpowiada nam, by uczynić kolejny krok w naszej, już 30-letniej wędrówce w świecie florystyki i dekoratorstwa. Wychodzimy do Was z przekonaniem, że nieustanna twórczość i podsycana pasją inicjatywa pomogą nam urzeczywistnić idee piękna i estetyki. Łącząc nowoczesność technologii produkcyjnych z subtelnością pracy artystycznej sprawiamy, że świat wyobraźni znajduje się na wyciągnięcie ręki. Wykorzystując własne artykuły kreujemy niepowtarzalne rzeczywistości, uczymy tego innych, dzielimy sie z Wami doświadczeniem, sami wciąż zdobywając nowe, współpracujemy z włoskimi mistrzami, nie tracąc poczucia najbliższych realiów.


TWÓJ PROJEKT NA NASZYCH PRODUKTACH


Nasza fabryka dzięki wykwalifikowanemu zespołowi oraz profesjonalnemu zapleczu oferuje możliwość powołania do życia każdego projektu graficznego i zaprezentowania go na dowolnym typie materiału: wstążce, papierze, fizelinie, folii. Gwarantem naszych produktów jest tradycja oraz uznanie klientów.


TRWAŁOŚĆ


Szczególnym atutem naszych produktów jest jakość. Papier jest wodoodporny, niezwykle plastyczny, a kolory trwałe. W naszej ofercie znajdują się również papiery dwustronne, których właściwości umożliwiają jeszcze piękniejszą ekspozycję. Każdy ze wzorów jest zastrzeżony i zaprojektowany przez nas, co podkreśla ich wyjątkowość i niepowtarzalność. Duża ilość materiału na rolce z pewnością pozwoli na swobodne rozwinięcie najbardziej designerskich koncepcji.


POSZERZANIE GRANIC WYOBRAŹNI ARTYSTYCZNEJ


Przecież dekoracja to element, ale i przejaw ducha całej opowieści, sytuacji czy zdarzenia, a do tego nie wystarczą techniczne dane, dlatego od wielu lat cyklicznie organizujemy dla Państwa pokazy florystyczne i dekoratorskie, podczas których możemy podzielić się z Państwem naszymi wizjami i kreacjami artystycznymi.

Stay in touch

Już teraz zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami i promocjami!
Подписка
Zanim zasubskrybujesz potwierdź zgodę poniżej.

Вы можете отписаться в любой момент. Для этого воспользуйтесь нашими контактными данными в юридическом уведомлении.

Masz pytania? Zadzwoń:

Hurtownia: 48 42 716-16-25
Sklep Internetowy: 570-358-555