Dostawa następuje na adres wskazany przez Klienta w zamówieniu. Dostawy realizowane są wyłącznie za pośrednictwem firmy kurierskiej DpD 

W przypadku całkowitej wagi paczki nieprzekraczającej 31,5kg koszty dostawy wynoszą:
- 15 zł przy wczesniejszej płatności przelewem
- 18 zł przy płatności gotówką (za pobraniem)

W przeciwnym wypadku cena za dostarczenie przesyłki uzgadniana jest z klientem indywidualnie w formie telefonicznej lub mailowej.
Towar przekazywany jest kurierowi do wysyłki w ciągu 24-72 h od momentu złożenia zamówienia.

Jeżeli Sprzedawca nie może spełnić świadczenia z tego powodu, że towar nie jest dostępny, niezwłocznie, najpóźniej jednak w terminie trzydziestu dni od zawarcia Umowy, zawiadomi o tym Klienta i zwróci całą otrzymaną od niego sumę pieniężną, jeżeli jakakolwiek suma została już uiszczona.

Jeżeli Sprzedawca nie może wykonać świadczenia o właściwościach indywidualnie zamówionych przez Klienta z powodu przejściowej niemożności jego spełnienia, Sprzedawca może za zgodą Klienta spełnić świadczenie zastępcze, odpowiadające tej samej jakości i przeznaczeniu oraz za tę samą cenę lub wynagrodzenie lub w inny ustalony przez strony sposób.

Nabywca w miarę możliwości powinien dokonać sprawdzenia stanu towaru po dostarczeniu przesyłki i w obecności przedstawiciela podmiotu realizującego dostawę (kurier, operator pocztowy, etc.).

Pozostańmy w kontakcie!

Już teraz zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami i promocjami!
Subskrybuj
Zanim zasubskrybujesz potwierdź zgodę poniżej.

Masz pytania? Zadzwoń:

Hurtownia: 48 42 716-16-25
Sklep Internetowy: 570-358-555