PLASTIFLORA to firma, która powstała w 1974 roku dzięki niezwykłej pasji i wrażliwości na piękno. Od tego czasu stale się rozwija, kładąc nacisk na doskonalenie procesów produkcyjnych i oryginalność wykorzystywanego wzornictwa. Łączy najwyższą jakość z najnowszymi trendami dekoratorskimi. Dzięki połączeniu nowoczesnej technologi  z unikatową produkcją, wynikającą z przedłużenia tradycji łódzkiego włókiennictwa,  należy do czołowych producentów artykułów florystycznych w Europie. Dotychczasowa umiejętność wizualnej prezentacji marki podczas prestiżowych targów zaowocowała licznymi nagrodami. Jednak głównym celem firmy, pomimo upływu lat pozostaje chęć bycia partnerem w dekoratorskiej codzienności miłośników florystyki i dekoratorstwa.


44 lata doświadczenia.
Eksport do ponad 20 krajów świata.
7 tys. m2 przestrzeni produkcyjnej.
Ponad 6 tys. produktów.
15 kategorii produktowych.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA:

    W latach 2015 i 2016 nasze produkty zdobyły uznanie komisji i trafiły do prestiżowej sekcji trendów na międzynarodowych targach Christmasworld oraz Paperworld, w których uczestniczymy jako wystawca od 2003 roku.
    Od 2013 roku jesteśmy także stałym wystawcą podczas najważniejszych w Polsce branżowych targów produktów świątecznych i okazjonalnych SPECIAL DAYS. Podczas których trzykrotnie,w latach 2015,2016 i 2018, zdobyliśmy nagrodę ACANTHUS AUREUS.
    Nasze starania zostały także uhonorowane nagrodą ZŁOTY WAWRZYN za najatrakcyjniejsze stoisko na 25. Międzynarodowej wystawie "Zieleń to Życie" w 2017.


Stay in touch

Już teraz zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami i promocjami!
Subscribe
Zanim zasubskrybujesz potwierdź zgodę poniżej.

Masz pytania? Zadzwoń:

Hurtownia: 48 42 716-16-25
Sklep Internetowy: 570-358-555