Wstążka Safari

zł11.85
Reference 225470 04-45-00
Kolory 04-Krem
45-Czarny
Quantity

Wstążeczka w pięknym kremowym odcieniu z nadrukiem afrykańskiej flory i fauny należąca do kolekcji Safari. Wymiary: 4cm/10 m

Bezkres dzikiej przyrody podglądany z luksusowego apartamentu podczas prywatnego safari? Tym razem przenosimy się pod płócienny baldachim zachwycającego skalą namiotu w samym sercu gorącego kontynentu! O poranku łapiemy ciepłe promienie afrykańskiego słońca, sącząc aromatyczną, świeżo zaparzoną kawę z nutą cynamonu, gałki muszkatołowej oraz kardamonu, i nabierając złocistych kolorów w leniwie kołyszącym się, misternie plecionym hamaku.

Z pasją chłoniemy bogactwo fauny i flory, poznajemy nieznane smaki, spacerujemy po idyllicznej plaży w cieniu kokosowych palm i delektujemy się wszechobecnym zapachem wanilii i pieprzu. Wieczorami, przy poświacie okazałych naftowych lamp, których światło efektownie błądzi po bogatych elementach wystroju, wsłuchujemy się w atmosferę nocy i upajamy ekscytującą świadomością, że od nieposkromionej, dzikiej natury dzieli nas tylko cienka warstwa materiału.

W tej kolekcji stonowanym kolorom ziemi i zgaszonym zieleniom towarzyszą najlepszej jakości materiały i kosztowne, złote ozdoby zainspirowane dziedzictwem kulturowym afrykańskich terenów i ekskluzywnymi dodatkami, które oddają ducha i esencję safari. Dasz się porwać we wspólną podróż? :)